reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 85CU7100

85 inçlik Samsung 85CU7100 için 2.050 TL’lik fırsatı [Eylül 2023]

Samsung 85CU7100 televizyon için yeni bir indirim fırsatı var. 85 inçlik ekran boyutuyla dikkat çeken televizyon PurColor özelliğiyle geliyor.  Bu özellik sayesinde canlı görüntü deneyimi elde edilebiliyor.

İşletim sistemi olarak Tizen’in tercih edildiği Samsung 85CU7100 modeline bu sayede oyun veya uygulama yüklemek de mümkün. Televizyonda harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan Netflix, YouTube ve Amazon Prime gibi uygulamalara giriş yapılabiliyor. Televizyonda kullanılan işlemci rengi ayarlıyor ve yüksek kontrast oranını optimize ediyor. HDR görüntü sağlayan Samsung 85CU7100, en karanlık sahnelerde geniş bir renk aralığı için parlaklık aralığını artırıyor. Televizyon 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahip. 2 adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan televizyonun kutu içeriğinden çıkan kumandayla oyun konsolları veya uydu alıcıları da kontrol edilebiliyor. Uzaktan erişim, bilgisayarların ekranını TV ekranına kablosuz olarak yansıtmaya olanak tanıyor. Microsoft Office 365 kullanarak dosyalara erişmek veya belgeler üzerinden çalışmak da mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 85CU7100 televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda kullanılan ultra net görüntü özelliği orijinal içeriği analiz ediyor ve gelişmiş ayrıntılar sunmak için gelişmiş bir algoritma kullanarak yüksek kaliteli görüntüsü sunuyor. 85 inçlik modelin indirimli fiyatı 49.208 TL. Televizyon kredi kartlarıyla 4 taksitle de satılıyor.  Telefonun resmi fiyatı ise 51.259 TL.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER