reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo V15

Uygun fiyatlı Lenovo V15 dizüstü bilgisayar için yeni avantajlı fiyat [7 Eylül 2023]

Lenovo V15 dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanya yapıldı. Uygun fiyatıyla dikkat çeken bilgisayarda Intel’in Core i5-1135G7 işlemcisi yer alıyor. Bu işlemciyle birlikte modelde 8 GB RAM var. Oyun odaklı bir dizüstü bilgisayar olmayan cihazda Intel Iris Xe grafik işlemcisi mevcut.

Ekran tarafında Lenovo V15 modelinde Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran bulunuyor. Ekran parlama özelliğine destek veren bu ekran 250 nit parlaklık sunuyor. Bilgisayar görünümü iyileştirmek için dar yan çerçeveleriyle canlı renkler ve netlik vadediyor. 256 GB’lık SSD depolama alanının tercih edildiği bilgisayar kullanıcıların günlük işlerini verimli bir şekilde yürütmelerine imkan tanıyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca zorlu koşullara dayanıklı bir yapıya da sahip. Bilgisayar şok, titreşim, klavye sistemi, menteşe ömrü, fan güvenilirliği ve basınç olmak üzere çok sayıda testten başarıyla geçmiş durumda. Kullanıcılar bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 6 saate kadar kullanım imkanı elde edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo V15 dizüstü bilgisayar uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

2 adet 1.5 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran bilgisayar 2,1 kilogram ağırlığında. Demir grisi renk seçeneğine sahip olan bilgisayar piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Bilgisayarın indirimli fiyatı ise 12.199 TL. Günlük hayatta çok fazla performansa ihtiyaç duymuyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz.
Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER