reklamı kapat

POPÜLER

Luxell LXAF-01

7.5 litre hacim sunan Luxell LXAF-01 yağsız fritöz için BİM fırsatı [8 Eylül 2023]

Luxell LXAF-01 yağsız fritöz için BİM kampanyası duyuruldu. 7.5 litre hacmiyle öne çıkan fritöz aynı zamanda uygun fiyatıyla da göze çarpıyor. Geniş iç hacim sayesinde kullanıcılar fritözde daha fazla yiyecek hazırlayabiliyor.

Luxell LXAF-01 içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlayan fritöz bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Luxell LXAF-01 fritözün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Ön ayarlı 6 pişirme moduna destek veren fritöz, 8 Eylül‘de BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.799 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Fritözü

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER