reklamı kapat

POPÜLER

Luxell Fastfryer LXAF-01

Geniş iç hacim sunan Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer için yeni BİM kampanyası [5 Nisan 2024]

BİM, Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer’ı yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. Önümüzdeki hafta BİM’de yer alacak cihaz 7.5 litre hacim sunan haznesiyle dikkat çekiyor. Cihaz geleneksel fritözlerin aksine hava dolaşımını kullanıyor.

Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Fastfryer LXAF-01, ızgara haricinde fırınlama, pişirme gibi çeşitli pişirme yöntemlerini destekliyor. Geniş iç hacim sayesinde kullanıcılar fritözde daha fazla yiyecek hazırlayabiliyor. Luxell Fastfryer LXAF-01 içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlayan fritöz bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer uygun fiyatıyla göze çarpıyor

5 Nisan‘da BİM’de satışa çıkacak yağsız fritöz ön ayarlı 6 pişirme moduna destek veriyor.  Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.499 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın