reklamı kapat

POPÜLER

RKS Bisiklet RSIII Pro

40 km menzil sunan RKS RSIII Pro X elektrikli bisiklet için yeni BİM fırsatı [5 Nisan 2024]

RKS RSIII Pro X elektrikli bisiklet için BİM fırsatı açıklandı. Daha önceden de BİM’de satışta olan elektrikli bisiklet Türkiye’de satın alınabilecek bütçe dostu elektrikli bisikletlerden biri. 36V 10 Ah pilin tercih edildiği bisiklet tam dolu pille 40 kilometrelik menzil sağlıyor.

Bu menzil değerine bakıldığında şehir içi kullanıma hitap ettiği görülen RKS RSIII Pro X, saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor.  Bisiklette YX-DB06 disk fren bulunuyor. CST 20 inçlik lastiklerin tercih edildiği bisiklette  LED ön far da mevcut. Bu far sayesinde güçlü bir aydınlatma sağlayan modelin ön tarafında LCD gösterge ekranı da yer alıyor. Bu gösterge üzerinden bisikletin yaptığı hız değeri görülebiliyor. Göstergede aydınlatma olduğu için düşük ışık koşullarında bisikletle ilgili değerleri görmek de mümkün. Bisikletin arka kısmında bagaj akseusarı da bulunuyor. Kullanıcılar bu alana çantalarını veya alışveriş torbalarını yerleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS RSIII Pro X elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

RKS’nin bisikleti de katlanabilir bir tasarıma sahip. Bu sayede  RSIII Pro X otomobillerin bagajlarına rahatlıkla sığabiliyor. Bisiklet 24 kilogram ağırlığında ve 124 kilograma kadar sürücü taşıyabiliyor. 5 Nisan‘da BİM’de satışa çıkacak bisikletin fiyatı ise 20.999 TL olacak. Elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla  9 taksit imkanıyla da satın alınabilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER