reklamı kapat

POPÜLER

Luxell Fastfryer LXAF-01

Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer için yeni BİM fırsatı [28 Haziran 2024]

Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer için yeni BİM kampanyası açıklandı. 28 Haziran’da BİM’de satışa çıkacak cihaz, 7.5 litre hacim sunuyor. Cihaz geleneksel fritözlerin aksine hava dolaşımını kullanıyor.

Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Luxell Fastfryer LXAF-01, ızgara haricinde fırınlama, pişirme gibi çeşitli pişirme yöntemlerini destekliyor. Geniş iç hacim sayesinde kullanıcılar fritözde daha fazla yiyecek hazırlayabiliyor. Cihaz içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlayan fritöz bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Luxell Fastfryer LXAF-01 airfryer modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Bu hafta BİM’de satışa çıkacak yağsız fritöz ön ayarlı 6 pişirme moduna destek veriyor. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.499 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla 6 taksit imkanıyla da satın alabiliyor. Yağsız fritözü satın alanlara 3 yıl gaYeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER