reklamı kapat

POPÜLER

Bowers & Wilkins PX8

Bowers & Wilkins PX8 kablosuz kulaklık için 3.091 TL’lik indirim fırsatı [Haziran 2024]

Bowers & Wilkins PX8 kablosuz kulak üstü kulaklığın fiyatı düştü. Piyasada satın alabileceğiz en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olan cihazda hassas açılı karbon koni tahrik üniteleri kullanılıyor.

Bowers & Wilkins PX8 modelindeki bu üniteler bozultmayı azaltıyor ve daha net bir dinleme deneyimi sağlıyor. 24 bit yüksek çözünürlüklü ses desteğine de sahip olan kulaklıkta güçlü dijital sinyal işleme yer alıyor. Kullanıcılar yüksek çözünürlüklü akış için kulaklıklarını dizüstü bilgisayarlarına USB aracılığıyla da bağlayabiliyor. Güçlü ve kaliteli ses performansıyla dikkatleri üstüne çeken kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği de bulunuyor. Altı adet mikrofona sahip olan kulaklık bu sayede arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor. Bu mikrofonlar aynı zamanda sesli aramalar için de kullanılıyor. Gövdesinde alümniyum malzemenin tercih edildiği kulaklıkta ayrıca Nappa deri ve hafızalı köpük kulak yastıkları bulunuyor. Konforlu bir müzik deneyimine imkan tanıyan premium kulaklık tam dolu pille 30 saate varan bir dinleme deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bowers & Wilkins PX8 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 7 saate kadar kullanılabiliyor. Kutu içeriğinden taşıma çantasının da çıktığı kulaklığın fiyatı 25.499 TL‘den 22.408 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar kulaklığı kredi kartlarıyla taksitle de temin edebiliyor.

bowers wilkins

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın