reklamı kapat

POPÜLER

Luxell Fastfryer

7.5 litre hacim sunan Luxell Fastfryer için yeni BİM fırsatı açıklandı [2 Şubat 2024]

Luxell Fastfryer LXAF-01 yağsız fritöz için yeni BİM fırsatı açıklandı. 7.5 litre hacmiyle göze çarpan cihaz, geleneksel fritözlerin aksine hava dolaşımını kullanıyor.

Uygun fiyatıyla da dikkat çeken cihaz, ızgara haricinde fırınlama, pişirme gibi çeşitli pişirme yöntemlerini destekliyor. Geniş iç hacim sayesinde kullanıcılar fritözde daha fazla yiyecek hazırlayabiliyor. Luxell Fastfryer LXAF-01 içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlayan fritöz bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Luxell Fastfryer cihazın kampanyalı fiyatı ne kadar?

2 Şubat‘ta BİM’de satışa çıkacak yağsız fritöz ön ayarlı 6 pişirme moduna destek veriyor.  Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.499 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın