reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo V15 G3 IAP

Lenovo V15 G3 IAP dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı [Şubat 2024]

Lenovo V15 G3 IAP dizüstü bilgisayarın fiyatı yeniden düştü. Windows 11 Home yüklü gelen bilgisayarda Intel’in Core i5-1235U işlemcisi ve 8 GB RAM yer alıyor.

Uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo V15 G3 IAP modelinde Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran bulunuyor. Bilgisayarın ekran parlaklığı 300 nite kadar çıkabiliyor. Geniş renk gamı ise canlı ve doğal renklere imkan tanıyor. Grafik işlemcisi olarak Intel Iris Xe grafik işlemcisinin tercih edildiği bilgisayarın dahili depolama kapasitesi ise 512 GB.  İki adet USB-A, HDMI,  USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi ve Ethernet bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. HDMI bağlantısı sayesinde bilgisayara televizyonlar veya projektörler bağlanabiliyor. Bilgisayarda SD kart okuyucusu ise yazik ki yok. SD kart okuyucusuna sahip olan modellerde kullanıcılar fotoğraf makinelerindeki içerikleri hızlı bir şekilde bilgisayarlarına aktarabiliyor. HDMI bağlantısıyla yüksek hızda internet deneyimi sağlanabiliyor. 1,7 kilogram ağırlığındaki bilgisayar hafif ve taşınabilir tasarımıyla da dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo V15 G3 IAP dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Bluetooth 5.1 bağlantısına destek veren bilgisayar bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayar yapılan indirimle 15.299 TL‘ye temin edilebiliyor. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmekte yarar var. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın