reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo V15 G4

Fiyat/performans odaklı Lenovo V15 G4 için yeni fiyat avantajı [Mayıs 2024]

Lenovo V15 G4 83A1008XTR dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanya var. Fiyat/performans odaklı dizüstü bilgisayarda Intel’in Core i5 12500H işlemcisi ve 8 GB RAM yer alıyor. Bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran bulunuyor.  Ekranın maksimum parlaklık değeri ise 250 bit. Dokunmatik ekran özelliğine sahip olmayan bilgisayarın dahili depolama kapasitesi ise 512 GB.

Uygun fiyata satılan bir dizüstü bilgisayar olan Lenovo V15 G4, zorlu koşullara karşı da dayanıklı bir yapıya sahip. Şok, titreşim, klavye sistemi, menteşe, fan güvenilirliği olmak üzere çeşitli testlerden başarılı bir şekilde çıkan bilgisayar Freedos olarak geldiği için kullanıcıların bilgisayara Windows işletim sistemi yüklemesi gerekiyor. Bilgisayarda grafik işlemcisi olarak Intel UHD tercih ediliyor. Oyun odaklı bir grafik işlemcisi olmayan bu işlemci günlük kullanım için yeterli bir performansa sahip. İki adetUSB-A, Ethernet, USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, Kensington Nano güvenlik yuvası bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Cihazda HDMI ve SD kart bağlantısı ise ne yazik ki mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo V15 G4 dizüstü bilgisayarın indirimli fiyatı ne kadar?

1,65 kilogram ağırlığındaki bilgisayarda iki adet 1.5 gücünde hoparlör kullanılıyor.Dizüstü bilgisayar, kullanıcıların verilerini Güvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0 üretici yazılımı ile şifreleyerek güvende tutuyor. Bilgisayarın satış fiyatı ise 15.458 TL‘den 14.913 TL‘ye gerilemiş durumda. Bilgisayar kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın