reklamı kapat

POPÜLER

Wyze Watch

9 gün pil ömrü sunan 20 dolarlık akıllı saat: Wyze Watch

Akıllı saat modellerine bir yenisi daha eklendi. Uygun fiyatı ve uzun pil ömrüyle dikkat çeken Wyze Watch, 44 mm ve 47 mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneğiyle geliyor.

IP68 sertifikası sayesinde su sıçramalarına ve toza karşı karşı dayanıklı olan Wyze Watch, pili tam şarj edildiğinde 9 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor. Akıllı saatte son zamanlarda üst düzey akıllı saatlerde karşımıza çıkan SpO2 sensörü de yer alıyor. Koronavirüs tanısında önemli rol oynayan bu özellik kandaki oksijen satürasyon seviyesini ölçmeye imkan tanıyor. İnsan kanındaki oksijen seviyesinin yüzde 95-100 arasında olması normal kabul ediliyor. Yüzde 90’ın altındaki oksijen seviyesi düşük olarak kabul ediliyor. Pek tabii kalp ritmi sensörüne de destek veren saatte aktivite ve uyku takibi yetenekleri de yer alıyor.  Google Fit ve Apple Health entegrasyonu da bulunan saat kullanıcıların e-postalarını önizlemesine ve metinleri okumasına da yardımcı oluyor. İşletim sisteminin ne olduğu açıklanmayan saatin şirketin ev ürünleriyle de uyumlu olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wyze Watch uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

44 mm’lik modelde 320 x 320 piksel çözünürlüklü 1,4 inç LCD ekran ve 260 mAh kapasiteli pil yer alıyor. 47 mm’lik modelde ise 320 x 385 piksel çözünürlüklü 1,75 inç LCD ekran ve 300 mAh kapasiteli pil mevcut. Her iki modelde de 16 MB dahili depolama alanı yer alıyor. Bugün itibarıya yurt dışında ön siparişle satışa sunulan cihazın fiyatı ise 20 dolar. Akıllı saatin sevkiyatı ise şubat ayında başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!