reklamı kapat

POPÜLER

A101 çevrimiçi satış mağazası online.a101.com.tr

A101, sürpriz yaparak çevrimiçi satış mağazasını açtı

Türkiye’nin en büyük perakende firmalarından A101, bugün önemli bir haberle gündeme geldi. Dev alışveriş zinciri, online.a101.com.tr adresli çevrimiçi satış mağazasını açtı.

Son dönemde özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonların satışıyla gündeme gelen A101, bugün itibariyle artık internet üzerinden de satış yapıyor. Buradan ya da online.a101.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz site, elektronik dahil olmak üzere birçok ürünün satışını yapıyor. Farklı kategorilerdeki birçok ürünü piyasadan daha uygun fiyata satan mağaza, ihtiyaç duyacağınız hemen her ürünü bünyesinde barındırıyor. Sade bir arayüzü bulunan internet sitesi, 101 TL ve üzerinde tutan alışverişlerden kargo ücreti almıyor. Bu rakamı ismine uyumlu olarak belirleyen şirket, 101 TL altındaki alışverişlerden ise 6.90 TL kargo ücreti talep ediyor. Bir sorun olduğu zaman siteden alınan ürünlerin Aras kargo aracılığıyla mağazaya değil yine siteye gönderilmesini isteyen şirket, en çok “Fırsatlar” kategorisinde trafik görecek gibi görünüyor. Burayı sürekli olarak güncel tutacağını tahmin ettiğimiz şirket, kullanıcıların gönlünü çalmaya hazır duruyor.

A101 çevrimiçi satış mağazası online.a101.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

A101 fırsatlarına artık herkes ulaşabilecek

Özellikle elektronik tarafta yapılan fırsatların çok ilgi çekeceğini düşündüğümüz site, ödeme konusunda kredi kartı, banka kartı ya da BKM Express gibi kanalları destekliyor. Satış konusunda yeni bir döneme giriş yapan şirket, bakalım başarısını çevrimiçi alışveriş dünyasında da devam ettirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin en yeni akıllı telefon modeli Y9 2019