reklamı kapat

POPÜLER

Yeni iPhone SE

A13 Bionic işlemcisi ve 12 MP kamerasıyla iddialı geliyor; Yeni iPhone SE incelemesi

Apple’ın piyasadaki en uygun fiyatlı iPhone modeli olan yeni iPhone SE, iPhone 11 ailesine güç veren A13 Bionic işlemcisi ve güçlü kamerasıyla farkını ortaya koyuyor. Android’li telefonlara gözdağı veren yeni iPhone SE hakkındaki tüm detaylar incelememizde

Apple’ın kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunduğu yeni iPhone SE, satışa sunulur sunulmaz test merkezimize geldi. Apple’ın en güçlü silahlarından biri olacağını söyleyeceğimiz yeni iPhone SE modeli, iPhone deneyimini uygun fiyatla yaşamak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Özellikle Türkiye’de satılan amiral gemisi akıllı telefonların satış fiyatlarının çok yüksek olduğu göz önüne alınırsa yeni model, Türkiye’de de yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.

Türkiye başlangıç fiyatı 5.299 TL olan yeni iPhone SE, üç farklı depolama ve üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Biz telefonun kırmızı renk seçenekli modelini incelesek de telefonun beyaz ve siyah renk seçenekleri de yer alıyor. Hazır telefonun renk seçeneklerinden bahsetmişken telefonu kırmızı renk seçeneğiyle satın almak isterseniz bu model Product RED kategorisine giriyor. Bu kategoride satın alınan iPhone SE RED, COVID 19 ile mücadeleyi desteklemek için The Global Fund’a doğrudan katkı sağlıyor.