reklamı kapat

POPÜLER

Acer 4K ekranlı 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarını tanıttı

Aspire Switch serisi cihazlarıyla beğeni toplayan Acer, CES fuarı öncesinde bu bilgisayarının yeni ve daha gelişmiş modelini tanıttı. 2’si 1 arada yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan cihaz, donanım olarak da beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.

Acer Aspire Switch 12 S dizüstü, tablet, ekran ve çadır olmak üzere 4 farklı konumda kullanılabiliyor. 12,5 inçlik 3840 x 2160 piksel çözünürlüğünde ekranla gelen cihaz gücünü 6. nesil Intel Core M işlemciden alıyor ve Windows 10 işletim sistemini kullanıyor. Ayrıca USB Type C ile yüksek hızlı veri aktarımı yapabiliyor. 4 GB ile 8 GB RAM alternatifleri bulunan bilgisayar 128 GB veya 256 GB SSD kapasitesinde satın alınabiliyor.

Acer TrueHarmony ve Dolby Audio Premium özellikleri ile cihaz ses konusunda da iddialı olduğunu gösteriyor. Klavyesiyle birlikte toplamda 17,3 mm kalınlığa sahip cihazın ağırlığı ise 1,4 kilogram. Şubat ayından itibaren satışına başlanacak olan Acer Aspire Switch 12 S’in fiyatının 1.199 euro‘dan başlayacağı belirtiliyor.