reklamı kapat

POPÜLER

3D kameralı yeni nesil Acer Aspire V Nitro duyuruldu

04 Ocak 2016

CES 2016’da Lenovo’dan sonra Acer da yeni nesil ürünlerini duyurdu. Yenilenen Aspire ailesinin Windows 10, RealSense 3D kamera ve Dolby ses teknolojileriyle donatılan en gelişmiş üyesi Aspire V Nitro Black Edition, Acer’ın en önemli kozları arasında.

15 inç ve 17 inç olmak üzere iki farklı ekran seçeneğiyle gelen yeni nesil Aspire V Nitro’nun en dikkat çekici özelliği RealSense 3D kamerası. 1,5 metreye kadar gelişmiş bir algılama alanı, hassas izleme, kumanda ve obje tanıma özellikleri sunan kamera, 3D tarama ve yazma özelliğine sahip. Kamera aynı zamanda dizüstü bilgisayarlarda Microsoft’un Windows 10’a girmek için yeni biyometrik parola sistemi olan Windows Hello’yu da destekliyor. Kamera 2D olarak kullanıldığında ise 60 fps’de HD görüntüler sunuyor.

Altıncı nesil Intel Skylake işlemciyle gelen Black Edition serisi, NVIDIA GeForce GTX960M, 4 GB GDDR5 ve NVMe PCIe SSD desteğine sahip. Acer TrueHarmony Plus ve Dolby ses sistemleriyle güçlendirilen bilgisayar, şık ve ince tasarımıyla da dikkat çekiyor. Detaylı özellikleri önümüzdeki günlerde açıklanacak yeni nesil Acer Aspire V Nitro Black Edition serisi, şubat ayından itibaren 1.299 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İLGİLİ HABERLER