reklamı kapat

POPÜLER

Acer Aspire Vero 16

Wi-Fi 7 destekli Acer Aspire Vero 16 tanıtıldı; işte dizüstü bilgisayarın fiyatı

Acer, yeni Acer Aspire Vero 16 AI dizüstü bilgisayarı görücüye çıkardı. WUXGA çözünürlüklü ekrana sahip olan bilgisayarda ince ekran çerçeveleri kullanılıyor. Bilgisayarda 16 GB’a kadar RAM desteği ve 1 TB depolama alanı kullanılıyor.

Acer Aspire Vero 16, Intel AI Boost ve Wi-Fi 7 uyumluluğuna sahip yeni Intel Core Ultra işlemcilerle donatılan Vero ürün serisinin en yeni üyesi olarak dikkat çekiyor. Acer, Aspire Vero 16 modelinde karbon ayak izi hesaplaması ve karbon nötrlüğü konusunda uluslararası standartları takip ederek karbon nötrlüğünü sağlamayı amaçlıyor. Cihazın yaşam döngüsünün her aşamasında karbon ayak izini en aza indirmek için önlemler alınıyor ve ardından karbon nötrlüğüne ulaşmak için yüksek kaliteli karbon kredileri uygulanıyor. Kullanıcılar bilgisayarı yüzde 100 şarj ettiklerinde 10.5 saate varan pil ömründen yararlanabiliyor.

Windows Copilot ile birlikte gelen cihaz, kullanıcıların cihazlarını kolayca kullanmalarına yardımcı oluyor ve uygulamanın merkezi üretken yapay zekasını kullanarak çalışırken, içerik oluştururken veya oynarken zamandan ve emekten tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Yapay zeka destekli Acer PurifiedVoice özelliğine sahip AI PC’nin 1440p QHD web kamerası yüksek kalite vadediyor. Windows 11 dizüstü bilgisayar ayrıca 2 TB’a kadar çift PCIe Gen 4 SSD yükseltilebilir depolama alanını destekleyen 16 GB LPDDR5 bellek içeriyor. Ekran tarafında cihazda 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüklü 16 inç ekran yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Aspire Vero 16 modelinin fiyatı ne kadar?

Wi-Fi 7, Bluetooth LE Audio, iki USB Type-C bağlantı noktası (Thunderbolt 4 ve USB 4) ve bir HDMI 2.1 bilgisayarın bağlantı noktaları arasında.  Mart ayında yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan bilgisayarın yurt dışındaki başlangıç fiyatı ise 1.199 euro.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER