reklamı kapat

POPÜLER

acer

Acer’dan oyun tutkunlarını heyecanlandıracak haber

Acer, Nitro ürün ailesini yeni monitörlerle genişlettiğini duyurdu. Acer Nitro VG0 ve RG0 serisi monitörler, içerik üretimi ve tüketimi için gereken gereksinimlerini kolayca karşılayabiliyor. 

AMD Radeon FreeSync özellikli bu yeni IPS monitörler, 1 ms’ye kadar ulaşan ultra hızlı Visual Response Boost teknolojisine destek veriyor. Acer Nitro VG0 serisi gerçekçi renkler sunan 27, 23,8 ve 21,5 inç panel ve 4K UHD, WQHD veya Full HD çözünürlük seçeneklerine sahip. Ultra ince Acer Nitro RG0 serisi 0,27 inç inceliğinde profille, 27 ve 23,8 inç modeller halinde geliyor. Tüm modeller 2018 Red Dot Ödülüne layık görülen gelişimiş fakat işlevsel tasarımlara sahip. AMD Radeon FreeSync teknolojisiyle monitörler akıcı bir deneyim vadediyor. 6 yönlü renk ayarı sayesinde kullanıcılar, oynadıkları oyuna en uygun renk, ton ve doygunluk seviyesini belirleyebiliyor.

Acer’ın yeni oyuncu monitörleri ne zaman satışa sunulacak?

Acer Nitro VG0 oyuncu monitörleri mayıs ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 129 eurodan satışa sunulacak.

Acer Nitro RG0 oyuncu monitörleri temmuz ayında Kuzey Amerika’da 169,99 dolardan ve mayıs ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 139 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlgili Video

Dizüstünden maksimum performans için Razer Core X ekran kartı kutusu