reklamı kapat

POPÜLER

Acer Nitro QG1

Türkiye fiyatı açıklanan Acer Nitro QG1 ve öne çıkan özellikleri

Acer oyunculara yönelik geliştirdiği oyuncu monitörünü Türkiye’de satışa sunuyor. Acer Nitro QG1 olarak adlandırılan monitör, 21,5 inç (QG221Q), 23,8 inç (QG241Y) ve 27 inç (QG271) olmak üzere üç farklı ekran boyutuyla geliyor.

Monitörler Visual Response Boost teknolojisi ile 1 ms tepki süresi sunuyor. Acer Nitro QG1 Serisi monitörler, AMD Radeon FreeSync teknolojisi sayesinde bilgisayarların kare hızını monitörlerin 75 Hz yenileme hızıyla senkronize oluyor.

Nitro QG1 oyun monitörleri, 27 inçe kadar VA (dikey hizalama) ekranla yüksek kalitede karşıtlık ve görüntü derinliği sağlıyor. Acer imzalı monitörler ZeroFrame tasarımı sayesinde daha ince çerçevelerle daha fazla ekran alanı vadediyor. 178 dereceye varan izleme açısı, farklı pozisyonlarda gerçekçi gölgelendirme ve karşıtlık sağlayarak yüksek görsel kaliteyi koruyor.

Monitör serisindeki yüzde 72’lik geniş NTSC renk gamıyla yumuşak geçişler, keskin gölgeler ve tek tip görünüm oyunculara sunuluyor.

Acer tarafından geliştirilen BlueLightShield ve Flickerless teknolojileri de monitörde sunul gözlerin yorulmasını engelliyor. Acer ComfyView ve Low Dimming teknolojileri ise monitör parlamasında ve göz yorgunluğunda azalma sağlayarak, oyun keyfinin güvenle uzatılmasını mümkün kılıyor. Nitro QG1 Serisi Monitörler, -5 derece ile 25 derece eğilebilme özelliğine sahip.

Acer Nitro QG1 serisi monitörlerin fiyatları ne kadar?

Acer Nitro QG1 serisinden 21,5 inçlik QG221Q ve 23,8 inçlik QG241Y modelleri 959 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. 27 inçlik QG271’in ise yakın zamanda kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli