reklamı kapat

POPÜLER

Acer_Nitro

Profesyonel oyunucuları hedef alan monitör: Acer Nitro VG0

Acer, oyun tutkunlarına yönelik geliştirdiği yeni oyun monitörlerini görücüye çıkardı. Visual Response Boost teknolojisi ile 1 ms tepki süresine sahip olan modeller uygun fiyatla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Acer, monitörleriyle oyun tutkunlarını hedef alıyor.

27, 23,8 ve 21,5 inç seçenekleriyle gelen Acer Nitro VG0 Serisi Full HD monitörler, AMD Radeon FreeSync teknolojisi ve 1 ms tepki süresiyle uygun fiyata akıcı oyun deneyimi sunarak oyuncuların hız ihtiyacını karşılıyor.

AMD Radeo FreeSync özelliğine sahip yeni Nitro VG0 Serisi monitörlerin oluşturduğu kareler, ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak ve gecikme sürelerini azaltmak için ekran kartının kareleriyle senkronize ediliyor. Böylece akıcı bir oyun deneyimi ortaya çıkıyor. Dahili Visual Response Boost (VRB) teknolojisi ise hızlı hareket eden görüntülerde bulanıklığı azaltarak 1 ms tepki süresi elde ediyor. 6 yönlü renk ayarı sayesinde kullanıcılar, oynadıkları oyuna en uygun renk, ton ve doygunluk seviyesini belirleyebiliyor.

Full HD çözünürlüklü Acer Nitro VG0 serisinde Acer Game Mode da bulunuyor. Acer Game Mode işlevinde kullanılan içeriğe göre görüntüleri optimize eden önceden ayarlanmış sekiz adet ekran modu bulunuyor. Bunlar arasında; Aksiyon, Yarış, Spor, Kullanıcı, Standart, ECO, Grafik ve Sinema yer alıyor. Bunlara kısayol tuşu veya Ekran Menüsü içindeki ayar menüsünden kolayca erişilebiliyor. En uygun izleme açısını bulmak için monitörü -5 ila 20 derece açıyla eğmeniz mümkün. Flickerless, BlueLightShield, ComfyView ve düşük karartma teknolojilerini içeren Acer VisionCare özelliği sayesinde uzun oyun maratonlarında izleme rahatlığı artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nitro VG0 serisi monitörlerin satış fiyatı ne olacak?

Nitro VG0 Serisi monitörlerden 23,8 inç olan modeller Türkiye’de 824 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.