reklamı kapat

POPÜLER

Huawei akıllı televizyon

İlk Huawei akıllı televizyon için heyecanlandıran yeni detaylar

Huawei ve alt markası Honor, çok yakında akıllı televizyon pazarına giriş yapıyor. Yeni gelen bilgiler, Huawei imzalı modelin çok iddialı olacağını gösteriyor.

Huawei ve Honor imzalı akıllı televizyon modelleri uzun zamandır gündemde. Kısa süre önce duyduğumuz kadarıyla Huawei imzalı ilk akıllı televizyon modeli nisan ayında resmi olarak lanse ediliyor. 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki farklı versiyonunun olacağı belirtilen akıllı televizyon modeli, üst düzey özelliklere sahip olacak deniyor. Son bilgilere göre model sadece basit bir televizyon olmayacak. Modelin özel sosyal ve oyun odaklı özelliklere sahip olacağı belirtiliyor. İlginç olarak önünde iki adet kameranın olacağı söylenen televizyon, bu kameralar ile artırılmış gerçeklik konusunda ilginç bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Bu kameraların aynı zamanda canlı yayın ve video konferans için de kullanılacağı ggelen bilgiler arasında. Bulut altyapısı üzerine kurulan bir oyun platformuna sahip olabileceği belirtilen televizyon hakkında başka bilgiler de var. Yine geçen gün ortaya çıktığı kadarıyla 55 inç’lik modelin panelini BOE’den, 65 inç’lik modelin panelini ise Huaxing Optoelectronics firmasında alacak şirket, iddialı bir çıkışa hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei akıllı televizyon tarafında üst düzey oynayacak

Honor ise bütçe dostu modeller sunacak. Bildiğimiz kadarıyla Honor’un ilk akıllı televizyon modeli de nisan ayında geliyor. Televizyon tarafında 200-300 çalışanı olduğu söylenen Çin merkezli teknoloji devi, bu tarafa çok büyük önem veriyor. Şu an 4K ve gelecek içinse 8K modeller geliştirdiği söylenen firmanın, bu tarafa büyük önem verdiği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir modeli Mate X