reklamı kapat

POPÜLER

Game_of_Thrones
Game_of_Thrones
Game_of_Thrones
Game_of_Thrones

Game of Thrones’un efekt öncesi ve sonrası görüntüleri

Games of Thrones’un son sezonu için geri sayım başladı. Dizinin tutkunları tarafından dört gözle beklenen Game of Thrones, başarılı hikayesi kadar efektleriyle de iddialı bir proje.

Bölüm başına maliyetleri milyon dolarları bulan projede dizinin efekt öncesi ve sonrası karelerini merak ediyorsanız paylaşacağımız haber ilginizi çekeceğe benziyor. Dizinin efekt yapılmadan paylaşılan kareleriyle efekt sonrası kareleri arasında dağlar kadar fark olduğunu söylemek mümkün. Dizinin etkileyici görünmesinde bu efektlerin büyük katkı sağladığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizinin 8.sezonuyla ilgili bilgi

Sekizinci sezon, diğer sezonlardan farklı olarak 6 bölümden oluşuyor. Sezonun çekimlerine 23 Ekim 2017’de başlandığını ve Temmuz 2018’de bittiğini söyleyelim. Sezon, 14 Nisan 2019’da yayınlanmaya başlanacak. Senaryo, George R. R. Martin’in yayımlanacak olan Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası adlı romanlarından ve ek olarak yeni sahnelerden meydana geliyor.

Yeni Game of Thrones dizisi de yolda

14 Nisan‘da yayınlanacak olan  8. sezon seriye bir nokta koyacak koymasına ancak bu evrendeki maceramız burada sonlanmıyor. Bildiğiniz gibi şimdilik The Long Night olarak anılan ancak adı hala kesinleştirilmemiş yeni dizinin çalışmaları devam ediyor. Başrolü Naomi Watts‘ın üstlendiği, Josh Whitehouse, Naomi Ackle, Denise Gough gibi isimlerin yer aldığı kadroya bu kez Miranda Richardson dahil oluyor.  Dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

İlgili video

Dizinin 8. sezon fragmanı