reklamı kapat

POPÜLER

Acer’dan oyunculara özel 64 GB RAM’li bilgisayar

Gamescom kapsamında birbiri ardına duyurulan başarılı oyunlardan sonra oyuncular yeni bilgisayar toplamanın telaşına düşmüş durumda.  Acer’ın yeni tanıttığı Predator G6-710 isimli oyun canavarı ise teknik özellikleri ve tasarımıyla oyun tutkunlarını kendisine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Predator G6-710’da Intel’in Gamescom’da duyurduğu 6. nesil Intel Core i7-6700K Skylake işlemci bulunuyor. Oyunculara yönelik olarak hazırlanmış olan bu 4 çekirdekli sıvı soğutmalı işlemciye 64 GB DDR4 RAM eşlik ediyor. Ekran kartı olarak ise 4 GB VRAM’e sahip olan Nvidia 980 kullanılıyor. Bu şık tasarımlı kasanın yanında SteelSeries Apex RAW klavye ve SteelSeries Sensei Raw oyuncu mouse’u da kutu içeriğinden çıkıyor. Dolayısıyla oyuncuların monitöre sahip olması bu canavarın uyanması için yeterli oluyor. Fiyatı hakkında herhangi bir bilgi verilmeyen bilgisayarın ekim ayında satışa sunulacağı belirtiliyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Acer’dan oyunculara özel 64 GB RAM’li bilgisayar” için 4 cevap

 1. Bilgisayardan azıcık anlayan birisi RAM in asıl faktör olmadığını bilir.En azından SSD yoksa o kadar RAM’i çöpe atmak lazım.

 2. cgrhnkpln dedi ki:

  Mal mal konuşmaz mısın.

 3. Çağrı Buruş dedi ki:

  ekran kartıda kötü değil ki xd

 4. Umut dedi ki:

  i7 6700K 32 GB ram destekliyor şimdilik ama yine de sen bilirsin Acer.
  Ayrıca bir oyuncu bilgisayarında kesinlikle o kadar ram e ihtiyaç yok, 16 GB yeterli olurdu.