reklamı kapat

POPÜLER

Acer Aspire U27
Acer Switch

Acer’dan sıvı soğutma sistemli Aspire U27 ve Switch 5

Performansıyla göze çarpan 4K HDR oyun monitörünü duyuran Acer yeni bilgisayarlarının da duyurusunu gerçekleştirdi. Acer Aspire U27 modeli hepsi bir arada bilgisayar, Switch 5 ise 2’si bir arada ayrılabilir dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. 27 inç ekran boyutunda Full HD çözünürlük sunan Acer Aspire U27, LiquidLoop sıvı soğutma sistemini bünyesinde barındırıyor.

Fansız tasarımı sayesinde sessiz bir şekilde çalışabilen bilgisayar, zarif bir elmas kesim v-biçimli metal standa sahip etkileyici bir ultra ince 12 mm (0.5 inç) kasayı barındırıyor. Güçlü ve derin bas tonları veren özel tasarımlı bir subwoofer yüksek ses performansı sunan bilgisayarda IR kamera da bulunuyor. Windows Hello özelliği sayesinde kullanıcıları yüzünü tanıyabilen Acer Aspire U27’de yeni nesil Intel Core işlemciler ve 32 GB’a kadar RAM desteği mevcu. Temmuz ayında sevkiyatı başlayacak bilgisayarın yurt dışındaki başlangıç satış fiyatı ise 1.099 dolar.

LiquidLoop soğutma sistemine destek veren Acer Switch 5, Intel Core işlemcilerle fansız bir şekilde çalışıyor. 7. nesil Intel Core i7 ve i5 işlemcilerle birlikte sunulan ilk 2’si 1 arada cihazıdır. Acer’ın patentli otomatik geri çekilen dayanağı ile Switch 5’in görüntüleme açısı tek elle kolayca ayarlanabiliyor ve her durumda fazladan rahatlık sağlıyor. Acer’ın Active Pen stylus desteği sayesinde bilgisayarda not almak veya çizim yapabilmek de mümkün. Full HD+ çözünürlüklü 12 inçlik ekran boyutuna sahip olan Switch 5’in başlangıç fiyatı ise 799 dolar.