reklamı kapat

POPÜLER

Adobe Creative Cloud Black Friday

Adobe’den Black Friday’e özel tüm uygulamaları kapsayan büyük Creative Cloud indirimi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Black Friday çılgınlığına yazılım devi Adobe da katıldı. Firma tüm uygulamaları kapsayan büyük Creative Cloud indirimi yaptı.

Birçok diğer teknoloji şirketi gibi Adobe da Black Friday indirimi yaptı. Türkiye’de de uygulanan indirim, bireysel kullanıcılar, öğrenciler ve öğretmenleri ilgilendiriyor. Bu indirim Photoshop CC, Illustrator CC ve Adobe XD CC dahil olmak üzere 20’den fazla masaüstü uygulaması ve mobil uygulama içeren Creative Cloud paketinde karşımıza çıkıyor. 23 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli indirim ile normalde aylık 146 TL olan aylık ödemeli yıllık plan, şu an 87 TL‘ye elde edilebiliyor. Daha önce 1.752 TL olan peşin ödemeli yıllık plan ise şu an 1.053 TL‘ye alınabiliyor. Bu fiyatlar bireysel kullanım için geçerli. Öğrenciler ve öğretmenler ise daha düşük fiyatlar ile Creative Cloud paketine abone olabiliyor. Yine 23 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli indirim ile normalde 58 TL olan aylık ödemeli yıllık plan, şu an 46 TL‘ye elde edilebiliyor. Daha önce 702 TL olan peşin ödemeli yıllık plan ise şu an 561 TL‘ye alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adobe, Black Friday indirimiyle Creative Cloud aboneliğini kolaylaştırıyor

Firmanın kısaca CC olarak isimlendirdiği bu paket, uygulamalar haricinde bulut tabanlı çalışma desteğiyle de büyük beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilir

Çift çentikli ilginç akıllı telefon