reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için 1.350 TL’lik indirim fırsatı [Temmuz 2024]

AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Kablosuz kulaklık pazarının en iddialı modellerinden biri olan cihaz kaliteli ses performansını güçlü ANC özelliğiyle buluşturuyor. Kulaklık arka plandaki gürültüleri başarılı bir şekillde engelleyebiliyor.

H2 isimli çipten güç alan AirPods Pro 2, bu çip sayesinde daha iyi bir gürültü engelleme özelliği vadediyor. H2 isimli bir çipten güç alan kulaklıkta yeni bir düşük distorsiyonlu ses sürücüsü ve özel amplifikatör kullanılıyor. Kulaklık zengin baslar ve geniş frekans sunuyor. Şeffaf mod sayesinde kullanıcılar çevreleriyle bağlantıda kalabiliyor ve etraflarındaki sesleri duyabiliyor. AirPods Pro birinci nesle göre 1,5 saat daha uzun dinleme süresi sunuyor ve bu süre aktif gürültü engelleme özelliğiyle toplam altı saate kadar ulaşıyor. Kulaklık toplamda 30 saate varan kullanım deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar kulaklığı MagSafe şarj cihazı, Qi sertifikalı şarj aksesuarları veya Lightning kablosunun yanı sıra Apple Watch şarj cihazıyla da şarj edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro 2 akıllı telefonun indirimli fiyatı ne kadar?

Kulaklığa kısa bir süre önce adaptif şeffaf mod özelliği de gelmişti. Bu özellik gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 kez azaltıp ayarlayarak her türlü ortamda kullanıcıların etraflarında olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmelerini sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 9.349 TL olan kulaklığın indirimli fiyatı ise 7.999 TL.
airpods pro 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın