reklamı kapat

POPÜLER

Michael Kors

Akıllı saatte tasarıma önem verenlere Michael Kors Runway

Fossil Grubu, şık tasarıma sahip akıllı saatlerini kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Fossil Grubu’nun lanse ettiği Michael Kors marka akıllı saat, tasarıma önem veren kullanıcıların ilgisini toplayacak gibi görünüyor.

Michael Kors’un analog saatlerinden Runway ile aynı tasarıma sahip olan saat yeni silikon kayış seçenekleriyle geliyor. Yeni Michael Kors Runway saatler, 390 x 390 piksel çözünürlüklü 1,2 inç yuvarlak ekranla geliyor. Michael Kors, akıllı saatin tam dolu pille 1 güne varan deneyim sunduğunu söylüyor. 3ATM desteği sayesinde saatleri havuzda da kullanmak mümkün. Altın, gümüş ve role altın renk seçeneklerine sahip olan saat, çelik veya silikon kayış seçenekleriyle satın alınabiiliyor. NFC desteği sayesinde kablosuz mobil ödeme yapılabilmesini de mümkün kılan saatte GPS özelliği de bulunuyor. GPS özelliği koşu ve diğer aktivitelerde kullanılabiliyor. Kalp ritmi sensörünün de yer aldığı saatte Snapdragon Wear 2100 işlemcisinin yer aldığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saatin satış fiyatı ne kadar?

Google’ın Wear OS işletim sisteminin tercih edildiği saatin silikon kayışlı modelinin fiyatı 295 dolar, metal kayışlı modelinin fiyatı ise 350 dolar.

İlginizi çekebilir

Şık tasarımlı akıllı saat arayanlara: Emporio Armani Connected