reklamı kapat

POPÜLER

Michael Kors akıllı saat

Michael Kors’tan tam üç yeni şık tasarımlı Wear OS akıllı saat

Puma sonrasında dünyaca ünlü Michael Kors firması da üç yeni akıllı saat duyurdu. İşte özellikleri fe fiyatıyla Lexington 2, Bradshaw 2 ve sportif MKGO modelleri.

Akıllı saat dünyası büyümeye devam ediyor. Bu noktada karşımıza çıkan en son isim ise Lexington 2, Bradshaw 2 ve MKGO modelleriyle Michael Kors oluyor. Burada Wear OS işletim sistemli Lexington 2 ve Bradshaw 2, bünyelerinde mikrofon ve hoparlör barındırıyor. Bu sayede telefon görüşmesi için kullanılabilen şık tasarımlı saatler, güçlerini Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Özel modlarıyla çok uzun bir pil ömrü getiren modeller, 350 dolarlık başlangıç fiyatına ve birçok farklı renk seçeneğine sahip. Firmanın tanıttığı diğer saat modeli MKGO ise egzersiz / spor odaklı hazırlanmış. Yukarıdakiler gibi metal değil silikon kayış ile gelen model, yine Wear OS işletim sistemi kullanıyor ve gücünü Snapdragon Wear 3100‘den alıyor. Nabız sensörü bulunan ve birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabilen saat, firmanın şimdilik en hafif modeli konumunda bulunuyor. Bu akıllı saatin ise 295 dolarlık bir başlangıç fiyatı ve yine birçok renk seçeneği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Michael Kors akıllı saat pazarında ses getiren bir isim konumunda

Firmanın yeni akıllı saatleri ekim ayında raflardaki yerini alıyor. Kısa süre önce tanıtılan Puma imzalı saat gibi alana devrimsel bir yenilik getirmeyen modeller, bu açıdan çok heyecan yaratmıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Fitbit imzalı en yeni model