reklamı kapat

POPÜLER

Michael Kors Access akıllı saat serisi satışta

Ünlü üretici Michael Kors yeni nesil akıllı saat serisi olan Access‘i kullanıcıların beğenisine sundu. 2 farklı modelde gelen Access serisi tasarım deteyları ile dikkat çekiyor.

Daha öncesinde Baselworld 2016 kapsamında tanıtılan Acces akıllı saat serisi resmen satışa sunuldu. Ünlü moda tasarım markası Michael Kors’un imzasını taşıyan saatler 2 farklı modelde alıcılarını bekliyor. Dylan modeli daha çok erkeklere hitap eden bir ürün olarak öne çıkıyor. Gerek tasarım hatları gerekse rengi ile kendini belli eden saat serinin diğer kardeşi Bradshaw ile neredeyse aynı boyutlara sahip. Bradshaw tasarım hatları ve rengi ile daha çok kadınlara hitaben sunulan bir ürün.

Michael Kors Access serisindeki akıllı saatler, piyasada sunulan diğer Android platformlu akıllı saatler ile hemen hemen aynı yeteneklere sahip. Adım sayar ve bildirimlerin gösterilmesi gibi temel özelliklerle beraber gelen saatler kişiselleştirilebilir arayüzleri sayesinde kullanıcısına farklı tema seçenekleri sunuyor. Saate yerleştirilen arayüzleri ayrı kılan ise Michael Kors’un standart saatlerindeki tasarımların seçilebilir olması. 320×290 piksel çözünürlüğe sahip renkli ekrana sahip saatlerde Snapdragon 2100 işlemci görev yapıyor. Amerika ve İngiltere dahil toplam 18 ülkede satışına başlanan saatler 350 dolardan başlayan etiket fiyatları ile sunuluyor.