reklamı kapat

POPÜLER

Alcatel

Alcatel selfie odaklı yeni telefonunu görücüye çıkardı

TCL Commmunication, Alcatel Shine Lite’ı görücüye çıkardı. IFA Fuarı’nda sergilenen telefon premium tasarımdan hoşlanan genç tüketicilerin ilgisini çekeceğe benziyor. 1,3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli 64 bit işlemciden ve 2 GB RAM’den güç alan telefonda 720p çözünürlüklü 5 inç ekran bulunuyor.

13 megapiksel arka kameraya 5 megapiksel ön kameranın eşlik ettiği Alcatel Shine Lite’ın dahili hafızası 16 GB. Parmak izi sensörü sayesinde kullanıcılar parmak izleriyle fotoğraflarını, videolarını, müziklerini ve belgelerini depolayabilecekleri Safebox’a da erişebiliyor. Kullanıcıların parmak izleri bekleme modunda en sevilen beş uygulamayı anında başlatacak şekilde programlanabiliyor. Örneğin, işaret parmağıyla e-postalara girilebilirken, başparmakla fotoğraflara girilebiliyor.

Ön flaş özellikli Shine Lite kullanıcılara fotoğraf ve videolarına kolayca erişebilecekleri bir selfie albümü de sunuyor. Kullanıcılar selfie çekimlerini Face Show uygulamasına aktarabiliyor. Arka kameranın çift tonlu flaşı en doğal görünümleri sağlarken fotoğrafların ışık dengesini de ayarlıyor. Ayrıca, Spit Catcher uygulaması çoklu izleme kolajı yaratıyor ve kullanıcıların hem ön hem de arka kamera ile sahneyi kaydetmelerine imkan tanıyor.

Alcatel Shine Lite, saf beyaz ve parlak altın olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yılın sonuna doğru siyah renkli SHINE LITE da piyasadaki yerini alacak.

YORUMLAR