reklamı kapat

POPÜLER

Red Magic 7S ve 7S Pro

Aktif RGB fana sahip oyun telefonları: Red Magic 7S ve 7S Pro

Akıllı telefon pazarında dikkat çeken oyun telefonları Red Magic 7S ve 7S Pro, aktif fan ile yüksek performans sunuyor.

İlk olarak geçtiğimiz haftalarda Çin pazarında tanıtılan Red Magic 7S serisinin “Pro” modeli, ortaya çıktığı kadarıyla yakında Çin dışında çıkacak ve ABD’de de satılacak. Bu açıdan bir kez daha gündeme gelen 7S Pro, kardeşiyle ortak olarak RGB aydınlatmaya sahip bir fana sahip. Bu yukarıdaki ilk fotoğrafta gördüğünüz fan, ihtiyaç halinde tam 20 bin RPM hızda dönebiliyor ve telefonlardaki Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciyi ağır yük altında dahi serin tutabiliyor. Akıllı telefon işlemcileri yük altında ısınıyor ve belirli noktada ısıyı kontrol etmek adına performansı kısıyor. Aktif fana sahip oyun telefonları ise performansın ısı kaynaklı kaybını tamamen ortadan kaldırıyor.

6,8 inç 1080P 120 Hz OLED ekran üzerine kurulan Magic 7S Pro, 65W şarj destekli 5.000 mAh pil ile geliyor. Arkasında gerçekten dikkat çekici bir desen kullanılan ve üç farklı versiyonu olan telefon, bir oyun telefonu olmasına rağmen 16 megapiksellik selfie kamerasını ekran altında taşıyor ve arkasında 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameralarını bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yan taraflarında oyun için kullanılabilecek özel butonlar yer alan Red Magic 7S Pro, yapılan açıklamaya göre ABD’de 730 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. ZTE imzalı modelin Türkiye’de satılması ise çok olası görünmüyor.

Red Magic 7S ve 7S Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Triumph TE-1 elektrikli motosiklet modeli