reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Alcatel 5V

Türkiye fiyatı açıklanan Alcatel 5V hakkında güzel haber

TCL Communication, tamamen yeniden tasarlanmış akıllı telefon portföyünün amiral gemisi olarak sunduğu Alcatel 5V‘yi piyasaya sürdü.

Alcatel 5V, şık tasarımı, iyileştirilmiş FullView 19:9 ekranı ve yapay zekadan faydalanan gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca tam entegre Google Lens özelliği sayesinde kullanıcıların aramalarını rahatlıkla yapabilmelerini sağlamanın yanı sıra daha fazla verimlilik ve etkileşim de sunuyor.

Alcatel 5V, TCL’nin ödüllü ekran teknolojisi ve üretim yetenekleriyle hayata geçirilen Alcatel FullView 19:9 ekranıyla dikkat çekici bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Alcatel 5V ise bu deneyimi FullView 19:9 tam ekranla en üst düzeye çıkarıyor. 5.5 inç form faktöründe 6.2 inçlik geniş ekranıyla öne çıkan Alcatel 5V; yüzde 88’lik ekran-gövde oranıyla, daha ince bir cihazla daha fazla ekran alanı sunan ultra-kompakt çerçevesiz tasarımıyla geliyor. Bu özellik, Alcatel 5V‘nin aynı ekran boyutuna sahip benzer cihazlara kıyasla elde daha kolay tutulmasını ve cepte daha rahat taşınmasını sağlıyor. Böylece kullanıcılar sosyal medyada paylaşım yaparken, sinematik görüntüleme deneyiminin tadını çıkarırken veya çoklu ekran özelliğiyle birden çok işi aynı anda yaparken çok daha konforlu oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Lens ile akıllı etkileşimler

>Alcatel’nin kamera arayüzüne entegre edilen Google Lens sayesinde kullanıcılar hem kameraya hem de Google Asistan’a kolayca erişebiliyor. Google Lens; kullanıcıların gördüklerini kolayca aramalarını, işlerini daha hızlı yapmalarını ve dünyayla etkileşim kurmalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar ürünleri online kanal üzerinden bulmak, metin kopyalayıp yapıştırmak, önemli yerler hakkında daha fazla bilgi edinmek, takvimlerine etkinlikler eklemek, film posterleri aramak, merak ettikleri bitkilerin ve hayvanların isimlerini öğrenmek gibi pek çok şeyi yapabiliyor.

Alcatel 5V’nin Türkiye fiyatı ne kadar?

Alcatel 5V, 2.199 TL önerilen satış fiyatıyla piyasaya sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Yeni MacBook Air modeli