reklamı kapat

POPÜLER

Alcatel’in yeni akıllı telefonu ve akıllı saati yolda

En son Hero 2 isimli akıllı telefonla karşımıza çıkan Alcatel’in üç platformu da destekleyen yeni bir akıllı telefon ve yuvarlak ekranlı akıllı saatini CES 2015 fuarında duyuracağı açıklandı.

Pixi 3 adı verilen akıllı telefon, isteğe bağlı olarak Android, Firefox OS ve Windows Phone işletim sistemiyle birlikte kullanılabiliyor. Ancak telefonların donanımı işletim sistemine göre optimize edildiğinden dolayı kullanıcılar sonradan farklı bir işletim sistemine geçiş yapamıyor. Yalnızca satın alırken işletim sistemi tercihi yapılabiliyor.  3 inç, 4 inç, 4,5 inç ve 5 inç ekran seçenekleriyle satışa sunulacağı belirtilen telefonun diğer özellikleriyle ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Detaylı bilgiler yarın itibarıyla başlayacak olan CES fuarında açığa çıkacak.

15084_460_m_2b213942e7b3c02d8d854c69310fe3d0
Alcatel’in fuarda detaylandırması beklenen bir diğer cihaz ise Alcatel Onetouch Watch isimli akıllı saat. Görünüşü itibarıyla Moto 360‘ı andıran model, yuvarlak ekranı ve farklı kordon seçenekleriyle dikkat çekiyor. Oldukça uygun bir fiyata satılacağı belirtilen saatin teknik detaylarının CES 2015 fuarında açıklanması bekleniyor.

YORUMLAR