reklamı kapat

POPÜLER

alienware

Alienware ve Hilton, hotel odasını oyuncu odasına dönüştürüyor [Video]

Oyuncu odaklı bilgisayarlarıyla tanınan Alienware, Panama’ya yolu düşünenler için Hilton ile iş birliğine imza attı. Şirket, Hilton Panama’daki 2425 numaralı odaya 65 inçlik 4K OLED TV yerleştirdi. Alienware bununla birlikte bu odaya Core i7-7800 işlemcisinin ve GTX 1080Ti grafik işlemcisinin yer aldığı performans canavarı bilgisayarını koydu.

Odada bununla birlikte sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift’in ve Alienware imzalı dizüstü bilgisayarın da yer aldığını söyleyelim. 34 inçlik ultra geniş monitörle oyun deneyimini artırmayı planlayan Alienware,yarış tutkunlarını da unutmayarak odaya yarış koltuğu ve interaktif aydınlatma gibi şeyleri de koyduğunu belirtelim. Alienware logolu yastıkların ve çift kişilik iki adet yatağın yer aldığı odanın oyuncuların beklentilerini karşılayacak tüm özellikleri sunduğunu ifade edelim.

Bu özel odada kalmanın maliyeti ne kadar?

Dün itibarıyla kapılarını açan odada kalmak için 349 dolarlık gecelik ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. Oyun tutkunu biriyseniz ve yolunuz bir gün Panama’ya düşerse Hilton Panama’daki bu odada kalabilirsiniz.