reklamı kapat

POPÜLER

Dell Alienware, esaslı oyuncular için özel konfigürasyon seçeneğiyle Türkiye’de

Oyun bilgisayarı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Alienware, özel konfigürasyon seçeneğiyle Türkiye’de.

Dell geçtiğimiz günlerde oyuncuların merakla beklediği Alienware ve Inspiron Gaming serisi oyuncu bilgisayarlarını Türkiye’deki oyuncularla buluşturdu. Alienware’in sanal gerçeklik sertifikalı, Tobii göz takibi sunan oyun bilgisayarları esaslı oyuncuların dikkatini çekerken; bütçe dostu alternatifler arayanlar için de Dell Inspiron Gaming cihazları öne çıkıyor.

Oyun pazarındaki yatırımlarını sürdüren Dell’in Türkiye’de 8.299 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu Alienware cihazlarda NVIDIA GTX GeForce 1060 ve üstü ekran kartları yer alıyor. Ancak asıl dikkat çekici olan Dell’in kullanıcılara özel konfigürasyonlarla Alienware cihazlar sunması. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Dell’in sosyal medya hesabına doğrudan mesaj atmak. İstediğiniz donanımı yazarak kendi dizüstü bilgisayarınızı toplayabilirsiniz. Dell’in Alienware cihazlarına Hepsiburada‘dan, resmi sosyal medya hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Dell Inspiron 15 Gaming ise hemen her oyuncuya özel çözümler sunuyor. Alienware’e kıyasla daha uygun fiyatla gelen cihazlarda NVIDIA GeForce GTX 1050 ve 1050 Ti ekran kartları yer alıyor. Inspiron 15 Gaming’in ulaşım ağı bir parça daha geniş. Vatan ve Hepsiburada’nın yanında çeşitli satış noktalarında da bu modellere ulaşabilirsiniz.