reklamı kapat

POPÜLER

alienware

Alienware’dan oyun tutkunlarını heyecanlandıracak yeni ürünler

Dell’in oyun tutkunlarına yönelik geliştirdiği oyun markası Alienware, kablosuz oyun kulaklığı ve yeni nesil Alienware Elite oyun faresini tanıttı.

Tobii ve Team Liquid ile birlikte çevrimiçi eğitim platformunda oyuncuların oyunlarını bir sonraki düzeye çıkarmaları için yeteneğe dayalı video dersler, özel eğitim testleri ve performans geri bildirimleri yer alıyor.

Alienware, NBA takımlarından Utah Jazz oyuncusu Jonas Jerebko’nun sahibi olduğu Detroit Renegades e-spor takımının özel donanım sağlayıcısı oldu. Alienware ve Dell Gaming, bilgisayar oyunları topluluğunu Alienware Arena Uygulaması için kayıt yaptırarak Arena Rewards Puanları ve Dell Advantage Ödülleri kazanmaya davet ediyor.

Ortalama ve sıkı oyunculara, bilgisayar oyunları çözümlerinde istediklerini ve beklediklerini sunan Dell, tüm dünyada bilgisayar oyunları sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell’den konu hakkında açıklama

Dell’de Alienware, Gaming ve XPS’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Frank Azor şöyle dedi:

“Bilgisayar oyunları sektörünün liderleri olarak, topluluğumuza olası en iyi oyun çözümleri sunmak için sürekli yenilikler yapmak bizim sorumluluğumuzdur. Bu yıl tüm oyuncuların oyun deneyimlerini bir sonraki düzeye taşımalarına yardımcı olacak yeni bir çevrimiçi eğitim platformu, tamamen yeni çevre birimleri ve bazı muhteşem e-spor ortaklıklarıyla en üst düzey oyun deneyimini daha da geliştiriyoruz.”

İlgili Video

Çift sensöre sahip gelişmiş oyuncu faresi