reklamı kapat

POPÜLER

Değişimin ana hatları belirlendi; 2019 Volkswagen Passat kamuflajlı olarak karşımızda

İlk resmi detayları kısa süre önce beliren 2019 Volkswagen Passat, makyaj niteliğinde değişimlerle asfalt üzerinde olmaya devam edecek.

Opel Insignia ve Renault Talisman diğer pek çok önemli modelin yer aldığı sedan sınıfında, tamamen yenilenen Peugeot 508 ile birlikte rekabetin bir adım ileriye gideceğini düşünmeye başladık. Fransız üreticinin gerek tasarımı gerekse donanımlarıyla bir anda sınıfının en iddialı otomobili haline getirdiği model, rakiplerin adımlarını daha yerinde atması için bir mesajdı. Hal böyle olunca gözlerimiz ister istemez sınıfın referans modellerinden olan Volkswagen Passat’a çevrildi. Geçtiğimiz mart ayında hibrit versiyona kavuşması üzerinden ilk bilgilerini aldığımız 2019 model yıllı Passat, bu kez kamuflajlı olarak test sırasında karşımıza çıktı. Daha önce de belirtildiği gibi makyaj operasyonu üzerinden dış bölümünde güncellemelerin yapılacağı yeni Passat’a radikal bir yapı söz konusu değil.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sade değişim

Arteon’un tanıtılmasıyla birlikte uzun süredir özlenen değişimi gören Volkswagen kullanıcıları, bu tasarım dilinin Passat’a da uygulanabileceği beklentisi içerisine de girdi. Lakin şu anda da gördüğümüz gibi markanın ön ve arka bölümde yaptığı ufak değişimler üzerinden böyle bir ihtimalin varlığını konuşmak pek de mümkün değil. Şu aşamada elimiz olanlar gerek ön gerekse arka bölüm için; tampon, ızgara, difüzör ve güncellenmiş grafiklere sahip ışıklandırma gruplarından ibaret. Kokpit bölümünde ise kısa süre önce tanıtılan yeni Touareg‘den transferler görmeyi bekliyoruz. Kaputunun altında yeni jenerasyon 1,5 litre TSI motorla sunulması da hala gündemde olan 2019 Volkswagen Passat ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

2019 Volkswagen Touareg sürüşü