reklamı kapat

POPÜLER

Yeni jenerasyon Volkswagen Passat ilk resmi detaylarıyla karşımızda

Amerika pazarından gelmeye başlayan ilk tasarım görselleri yeni Volkswagen Passat için beklenen değişimlerin asfalta yansıyacağına işaret ediyor.

Advertisement

Volkswagen ürün gamının temel taşlarından birisi olan Passat, bir süredir prototip versiyonunun kamuflajlı görselleri üzerinden gündemde yer alıyor. Tasarım konusunda markanın yeni jenerasyon genlerini ne yönde elde edeceğine dair bir beklentinin olduğu bu önemli isim, özellikle Arteon‘un da etkisiyle şimdiden kendi kitlesini oluşturdu da diyebiliriz. Araçla ilgili bu zamana kadar hiçbir resmi detay paylaşmayan Volkswagen, nihayet çorap söküğü misali gelecek ipuçlarının başlangıcı yapıyor. Önümüzdeki yıl tanıtılmasını beklediğimiz Volkswagen Passat render görselleriyle birlikte beraberinde getireceği karakteristik parçaları da göstermeye başlıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk belirenler

İlk aşamada Amerika’da satılacak olan versiyonu üzerinden tanıtılmasını beklediğimiz Passat’ta kullanıcıların merakla beklediği Arteon etkisini görebiliyoruz. Özellikle ön bölümdeki ızgarada kullanılan yüzeysel çizgiler ve uzun kaput yapısının çok net bir şekilde farkını ortaya koyduğu hissediliyor. LED teknolojisi üzerine kurulacak olan farların ızgara ile bir bütün içerisindeki çerçevede yer alacak olması da not defterimize kaydettiğimiz parçalar arasında. Aracın arka tarafında da bizleri yepyeni çizgiler bekliyor olacak. Bu yıl tanıtımı gerçekleştirilen Jetta’yı akıllarımıza getiren elementler arasında stop lambalarının farklılığı oldukça belirgin. Avrupa pazarındaki versiyonuyla artık hibrit motor seçeneğine de sahip olmasını beklediğimiz Passat, Amerika’da ise altı silindirli motor seçeneğine veda etmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde kademeli olarak detaylanacak olan modelle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Volkswagen T-Cross