reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F

Alüminyum gövdeli ve QHD ekranlı olduğu iddia edilen Galaxy F’e ait yeni fotoğraf ortaya çıktı

Kısa bir süre önce PhoneArena tarafından görüntülenen Samsung Galaxy S5 Prime’ın şimdi de basın fotoğrafı ortaya çıktı. Sızıntılarıyla ün yapmış evleaks, Galaxy S5 Prime namı-ı diğer Galaxy F’e ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğrafı Twitter sayfası üzerinden paylaştı. Fashion (Moda) kelimesini temsil etttiği söylenen telefonun fırçalanmış alüminyum gövdeyle ve QHD AMOLED ekranla gelmesi bekleniyor.

QHD çözünürlüklü 5,2 inç ekran, Qualcomm Snapdragon 805 işlemci, 3 GB RAM ve optik görüntü sabitlemeli 16 megapiksel kamerayla birlikte geleceği konuşulan telefonun teknik detayları gerçekten doğruysa, bu cihaz kısa bir süre önce piyasaya çıkan Samsung Galaxy S5’i performans açısından geride bırakabilir. Bu arada unutmadan söyleyelim; ana görselde göze çarpan bir diğer özellik de kalp hızı sensörü. Samsung’un Galaxy S5, Gear 2 ve Gear Fit’in ardından bu teknolojiyi Galaxy F’e de entegre edeceği ifade ediliyor. Şirketin plastik gövdeli cihaz inadını Galaxy S5 Prime’la bozup bozmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Alüminyum gövdeli ve QHD ekranlı olduğu iddia edilen Galaxy F’e ait yeni fotoğraf ortaya çıktı” için bir cevap

  1. MayorofOsgiliath dedi ki:

    “Fırçalanmış alüminyum gövde mi?! Bu kadar basit bir detayın bu kadar estetik kalite katmasını hiç beklemezdim!” derdim bundan neredeyse 1,5 yıl önce HTC M7 çıkmış olmasaydı. Akıllanmayacak bu Samsung. Acaba tasarımcıları karın tokluğuna mı çalışıyor?