reklamı kapat

POPÜLER

LG G3 ve Samsung Galaxy S5 kameraları karşı karşıya [Video]

Artık giysi alır gibi her sezon cihaz, özellikle de telefon değiştirenlerimiz olsa da, elektronik ürünler çoğumuz için ciddi bir yatırım. Ancak firmalar birbirine çok yakın özelliklere ve performansa sahip ürünleri ardı ardına çıkardığından seçim yapmak epey zorlaşıyor. İşte böyle durumlarda karşılaştırma videoları imdadımıza hızır gibi yetişiyor. Bugün paylaştığımız kamera karşılaştırma videosunun rakipleri, birbirinden iddialı cihazlar olan LG G3 ve Samsung Galaxy S5.

Advertisement

LG G3 S5 Galaxy
SuperHDView‘ın YouTube kanalında yayınladığı kamera karşılaştırma videosunda, farklı ortamlarda ve ışık koşullarında yakın ve uzak çekimler yapılmış. Üstelik ekip videoyu 4K çözünürlükte yüklemiş, yani son teknoloji ekrana sahipseniz siz de fotoğrafların arasındaki farkı çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Makro, geniş çekim, yemek, hayvan gibi farklı tarzlarda fotoğraflarla yapılan karşılaştırmada iki telefonun da çok defa berabere kaldığını görüyoruz. Ancak bazı durumlarda, LG G3’ün çektiği fotoğrafa hakim olan mavi ton göze çarpıyor.

Sizce Güney Koreli devlerin bu karşılaşmasında galip gelen kim olmuş?

VİDEO