reklamı kapat

POPÜLER

Amaçsız teknolojik ürünlerde bugün: Kameralı frizbi [Video]

11 Temmuz 2017

Varlığını sorguladığımız “akıllı” cihazlara bir yenisi daha eklendi. Hayatınız boyunca hiç ihtiyaç duymayacağınız yeni teknolojik cihazımız kameralı bir frizbi.

Güneşli pazar pikniklerinin vazgeçilmez aksesuarı, oradan oraya amaçsızca uçan frizbiniz hızla dönerken bir yandan da video kaydetsin istiyorsanız müjde! Brookstone’un yeni frizbisi üzerinde kocaman bir kamerayla geliyor. 160 gram ağırlığındaki hiçbir özelliği bulunmayan yeşil gövdeli bu frizbinin kamerası 720p çözünürlüğünde “dönen” videolar çekebiliyor. 30 fps videolar kaydeden yeşil frizbi 8 GB’lık microSD kart ile geliyor. Brookstone bu dahiyane ürün için dahiyane bir isim bulmuş VFO (Video Flying Object).

Brookstone’un VFO için çektiği tanıtım videosuna göre frizbiden tam performans beklememek gerekiyor gibi. Tam ortasına kamera monte edilmiş frizbi bol bol yalpalıyor. Çekilen görüntüler ise tahmin edersiniz ki pek anlaşılmıyor. Dünyanın en amaçsız ürünleri listesinde ilk 5’i zorlayacak olan kameralı frizbi VFO, Amazon‘da 60 dolar yurt dışı fiyatıyla satışta. Ancak kim, neden böyle bir ürün almak ister o merak konusu.

VİDEO

YORUMLAR