reklamı kapat

POPÜLER

Amatör yönetmenlere Samsung SMX-C10 takviyesi

‘Oynat-düzenle-paylaş’ özelliğine sahip olan SMX-C10, kolay bir kullanım ve bağlantı sunmak üzere oldukça kompakt bir tasarımla geliştirilerek kullanıcıların istedikleri gibi yanlarında taşıyabilmelerine de olanak sağlıyor.

TIME LAPSE
USB kablosu ve AC adaptörü ile kolayca şarj edilebilecek olan SMX-C10’un diğer bir çekici özelliği ise ‘Time Lapse’. SMX-C10 bu özelliği ile kayıtın sürdüğü uzun zaman dilimlerinde gelişen olayları belirli süre aralıklarıyla kayda alarak, olayların kısa bir süre içinde geliştiği izleniminin yaratılmasını sağlıyor. Böylece hep belgesellerde gördüğümüz bir çiçeğin açması ya da gündoğumu gibi sahneleri bizzat hazırlayabilmenize olanak tanıyor. ‘Hyper Image Stabilization’ görüntü sabiteme teknolojisine de sahip olan SMX-C10, böylece sarsıntılardan dolayı oluşabilecek olan görüntü hasarını minimuma indiriyor.

samsung-2TEK DOKUNUŞLA PAYLAŞ
SMX-C10 sahip olduğu Intelli-Studio yazılımı ile görüntülerinizi PC’lerle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey SMX-C10’u bilgisayarınızın USB girişine bağlamak, paylaşmak istediğiniz dosyayı seçmek ve iç kısmındaki One Touch düğmesine basmak; hepsi bu. SMX-C10 ile ayrıca videolarınızı birleştirip bölebilir ve 156 gram ağırlığı ile kolyaca yanınızda taşırken, üç renk seçeneğine sahip olan SMX-C10’dan birini seçerek arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz.