reklamı kapat

POPÜLER

DEATHLOOP

Amazon Prime Gaming abonelerine ücretsiz Deathloop veriliyor

Amazon Prime Gaming bugün güzel bir sürpriz yaptı. Firma abonelere PC tarafında ücretsiz Deathloop oyunu dağıtmaya başladı.

“DEATHLOOP, Dishonored serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni nesil bir birinci şahıs nişancı oyunu. DEATHLOOP’ta, Blackreef Adası’nda aynı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum olan iki rakip suikastçı var. Colt olarak kaçmak için tek şansın gün sıfırlanmadan önce sekiz ana hedefi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğren; farklı yollar dene, bilgi topla, yeni silahlar ve yetenekler bul. Döngüyü kırmak için ne gerekiyorsa yap.” açıklaması yapılan sevilen oyun, şu an Prime Gaming aboneleri tarafından ücretsiz olarak buradan elde edilebiliyor. Amazon tarafından oyunun 10 Ocak tarihine kadar ücretsiz kalacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Epic Games Store tarafından da bugün Cursed to Golf oyunu hediye ediliyor. Bu oyun için geçilen açıklama tam olarak şöyle: “Uluslararası bir turnuvada kazanacak vuruşu yapmak üzereyken çılgın bir kaza sonucu sıkışıp kaldığın Golf Arafı’nda (Golf Purgatory) Lanetli Golfçü (The Cursed Golfer) olarak oyna! Efsaneye göre Golf Arafı’nın (Golf Purgatory) şeytani sahalarında oynadıkça yaşayanların diyarına geri dönecek ve daha da önemlisi kazanmak üzere olduğun ödülün sahibi olacaksın. Her bir saha hayaletimsi bir Efsanevi Caddie (Legendary Caddie) tarafından yönetiliyor, kendisi intikam ve hayata dönüş görevinde sana yardımcı olmak için golfün mistik yollarını sana öğretecek. Cursed to Golf, golfe ve roguelike alt türlerine yeni bir soluk getiriyor. PAR Count içinde bir delikten çıkış yolunu bul ya da lanetin seni sahanın en başına götürsün! Mücadeleyi daha da zorlaştırmak için bu sahalarda kumlu ve zorlu alanlara ek olarak yüksek hızlı pervaneler, dikenler, TNT kutuları, ışınlayıcılar ve çok daha fazla şey yer alıyor. 

Ücretsiz Deathloop yanında bu da ilginizi çekebilir: İddialı AR gözlük Xiaomi Wireless AR Glass Discovery Edition