reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazon Prime

Amazon Prime üyelerine Xiaomi ürünlerinde indirim fırsatı

Amazon Prime, Türkiye’deki kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Kısa bir süre önce Türkiye’de kullanıma sunulan hizmet Xiaomi ürünlerini uygun fiyatla satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor.  Amazon Prime üyeleri, Xiaomi’nin akıllı telefon, akıllı bileklik, kulaklık, powerbank, scooter, akıllı tartı, şarj cihazı ve aksesuar gibi seçili ürünlerinde 100 TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor. Kampanya 6 Ekim gece yarısına kadar devam ediyor.

Amazon Prime üyeleri, 100 TL’den 249,99 TL’ye kadar olan alışverişlerinde 10 TL, 250 TL’den 499,99 TL’ye kadar olan alışverişlerinde 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 100 TL’lik indirim fırsatından faydalanabiliyor. 2 gün boyunca sürecek fırsatlar ile kullanıcılar, Xiaomi’nin akıllı telefon, akıllı bileklik, kulaklık, powerbank, scooter, akıllı tartı, şarj cihazı, aksesuar, hava temizleyici, akıllı iç mekan kameraları, elektrikli süpürge gibi birçok cihazına indirimli fiyatlarla sahip olabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatlı Xiaomi ürünleri nasıl satın alınabiliyor?

Amazon Prime üyelerine özel hazırlanan bu fırsatlara, Prime üyeliği bulunan hesaplar üzerinden ulaşılabiliyor. Amazon Prime üyeliğini henüz başlatmayan müşteriler, Amazon’un bu servisi 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyor. 30 günlük ücretsiz denemenin ardından servisin aylık ücreti ise 7,90 TL. Bu servise buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli