reklamı kapat

POPÜLER

KEF Mu3
KEF

ANC destekli KEF Mu3’ün Türkiye fiyatı belli oldu

KEF, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu. KEF Mu3 isimli kablosuz kulaklık, ünlü tasarımcı Ross Lovegrove imzası taşıyor.

KEF Mu3, ergonomik tasarımı, 24 saate kadar kullanım süresi ve hızlı şarj özelliğiyle dikkat çekiyor. Mu3 aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde arka planda oluşabilecek gürültüyü engelliyor. Nüans ve ayrıntıyı koruyan kulaklık, ortam sesi özelliğine de sahip. Mu3 ortam modu özelliğiyle kullanıcıların çevrede olup biteni duyabilmesine imkan tanıyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile 1 saat kullanım imkanı vadeden KEF Mu3 tam dolu pille 9 saatlik kullanım süresi sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte toplam 24 saatlik bir pil ömrüne sahip olan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ANC özelliği sunan KEF Mu3 kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı ne kadar?

iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışabilen KEF Mu3, dört farklı boyuttaki kulaklık pedleriyle geliyor. Bu sayede konforlu bir deneyim sunan Mu3, tek bir dokunuşla sesli arama yapılmasını ve çağrıların yanıtlanmasını sağlıyor. Bu tuş aynı zamanda ses seviyesini ayarlamaya ve çağrı yanıtlamaya da olanak tanıyor. Türkiye’de satışa sunulan kulaklığın fiyatı ise 2.999 TL.

İlginizi Çekebilir

Google’ın Türkiye’de de açık olan deprem algılama sistemi