reklamı kapat

POPÜLER

Android destekli Samsung i7500 Galaxy sadece Turkcell’de

 - Güncelleme: 13 Eylül 2009 13:40

Türkiye’de ilk ve sadece Turkcell abonelerine sunulacak olan Samsung i7500 Galaxy, oldukça gelişmiş özelliklere sahip Android işletim sistemiyle çalışan bir akıllı telefon. Google search, Gmail, Googletalk, Contacts, Calendar vb Google uygulamalarını sunan Samsung i7500 Galaxy, üzerinde herkesin kolaylıkla uygulama geliştirmesine olanak tanıyan açık kaynak kod özelliğini de taşıyor. Detaylı incelemesine şu an bayilerde bulabileceğiniz LOG Dergisi Eylül sayısında yer verdiğimiz Samsung i7500 Galaxy, Android’in 1.5 sürümü Cupcake yüklü halde geliyor.samsung-i7500-galaxy-LOG
GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

3G destekli Android telefonun, 3,2 dokunmatik ekran (AMOLED, 16 milyon renk), SGPS (GPS ve baz istasyonlarının yardımıyla kapalı mekanlarda da konum belirleyebilen), 5 megapiksel flaşlı oto fokus yapabilen kamera, Gsensor hareket algılayıcı, D compass dijital pusula, Wifi 802.11b/g, yakınlık sensörü, ışık sensörü, 8 GB dahili hafıza, ses ve video kayıt gibi özellikleri bulunuyor.

TURKCELL ABONELERİNE ÖZEL
Turkcell aboneleri, Samsung Android akıllı telefonlara 14 Eylül’den itibaren peşin veya kontratlı kampanyalarla sahip olabilecekler. 18 ay boyunca ayda 1 GB Mobil İnternet paketini tercih eden kurumsal ve bireysel Turkcell aboneleri, ayda 92 TL karşılığında Samsung i7500 Android’e sahip olabilecekler. Samsung Anroid Akıllı Telefonu satın almak isteyen faturalı Turkcell aboneleri, vergiler dahil 469 Euro’ya satın alabilecekler. Yıl sonuna kadar bu şekilde satın alan abonelere şifre kartı ile ilk ay Turkcell aboneleri ile yurtiçi görüşebilecekleri 1.000 dakika hediye edilecek. Ayrıca SMS ile aktive edilecek ve yurtiçinde bir ay kullanabilecekleri 100MB’lık mobil internet verilecek.

HAZIR KART ABONELERİ
Hazır Kartlı Turkcell aboneleri ise yine vergiler dahil 469 Euro’ya Samsung i7500’e sahip olabilecekler. Bu fiyat üzerinden telefonu alan aboneler, SMS ile aktive edilecek ve yurtiçinde 1 ay boyunca kullanılabilecek 100 MB mobil internet ve  şifre kartı ile ilk ay boyunca  her 150 kontör yüklemeye yurt içinde Turkcell aboneleri ile konuşabilecekleri 1.000kontör hediye hakkına sahip olacaklar. Ayrıca kampanya süresi boyunca kontratsız alımlarda  yine 469 Euro’ya Axess kredi kartına 6 taksit imkanı da sunulacak.