reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile Android Q

Android Q işletim sistemini alması muhtemel General Mobile modelleri

Google’ın en yeni işletim sistemine yerli üretici General Mobile da destek veriyor. İşte Android Q işletim sistemini alması beklenen iki General Mobile modeli.

Biliyorsunuz Android Q işletim sisteminin şu an aktif olarak beta testleri sürüyor. İşte bu beta programına kısa süre önce markanın resmi olarak duyurulduğu üzere General Mobile GM 9 Pro ile GM 8 modelleri de dahil oluyor. Bu açıdan 2020’nin başında yeni işletim sistemine geçecek gibi görünen telefonlar, sahiplerini oldukça sevindiriyor. İsteyenlerin Android Q betasına hemen buradan katılabildiği telefonlar, Türkiye’de çok geniş bir kitlenin elinde bulunuyor. Fiyat performansı oranları yüksek olan telefonlar, güncel işletim sistemi desteğiyle satılan alanları pişman etmiyor. Bu cihazlara ek olarak firmanın başka telefonlarına Android Q‘yu getirip getirmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile GM 9 Pro ve GM 8, Android Q almalarıyla şaşırtıyor

Kutusundan Android 8.1 ile çıkan GM 9 Pro’yu Android 9.0 Pie’a geçiren firma, bir sonraki adımı da atarak gerçekten önemli bir destek sağlamış oluyor. Biliyorsunuz Android tarafında halen en çok şikayet edilen konuların başında güncelleme geliyor. Firmalar gelişmiş amiral gemilerine bile güncellemeleri hızlı olarak getiremiyor. Hatta bazı üreticiler güncellemeyi hiç vermeme yolunu seçebiliyor. Son yıllarda daha iyi halen sürece yerli üretici General Mobile‘ın verdiği destek gerçekten takdiri hakediyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın devasa üretim üssü