reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Android Q EMUI 10

Android Q alacak Huawei cihazların EMUI 10 arayüzünden yeni görseller

Huawei, Android Q işletim sistemi temelli EMUI 10 arayüzü üzerinde aktif olarak çalışıyor. İşte bu sürümden yeni görseller var.

Hemen her üretici gibi Huawei’de Android işletim sistemi üzerine kendi arayüzünü giydiriyor. Firmanın Android Q için hazırladığı sürüm ise EMUI 10. İşte bu yeni arayüzden yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Direkt olarak aşağıda görebileceğiniz yeni arayüzü, tahmin edildiği üzere devrimsel diyebileceğimiz çok ama çok büyük değişiklikler taşımıyor. Yeni sürüme geçecek amiral gemisi Huawei P30 Pro üzerinden alınan görüntüler, performans hakkında bir bilgi vermiyor. Ancak deneyenler yeni sürümün EMUI 9’a oranla daha seri çalıştığını belirtiyor. Özellikle çoklu uygulama geçişlerinde hızlanan arayüz, bazı yeni simgeler taşıyor ve ufak birçok tasarımsal öğelerde yapılan değişiklikler ile daha sade görünüyor.

Huawei Android Q EMUI 10
Huawei Android Q EMUI 10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EMUI 10 temelli Android Q işletim sistemini hangi Huawei cihazlar alacak?

Kesin olarak “P30 Pro, P30, P30 lite, Mate 20 X (5G), Mate 20 Pro, Mate 20, P Smart Z, P Smart+ 2019, P Smart 2019, P20 Pro, P20, Mate 10 Pro, PORSCHE DESIGN Mate 10, PORSCHE DESIGN Mate 20 RS, Mate 20 X, Mate 10 ve Mate 20 Lite” modelleri yeni sürüme geçiş yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir modeli böyle bir PUBG Mobile deneyimi sunuyor