reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Android Q EMUI 10
Huawei Android Q EMUI 10
Huawei Android Q EMUI 10
Huawei Android Q EMUI 10

Arayüzün gerçek ekran görüntüleri

Android Q temelli EMUI 10 için resmi tasarım paylaşımı [Galeri]

Huawei, Android Q işletim sistemi temelli EMUI 10 arayüzünü çok yakında tanıtıyor. İşte bu arayüz için firmadan yeni bir paylaşım geldi.

Android lisansının iptal edilmesine rağmen Huawei biliyorsunuz Android Q temelli EMUI 10 üzerinde aktif olarak çalışıyor. Resmi olarak 9 Ağustos tarihli Huawei Geliştiriciler Konferansı kapsamında tanıtılacak arayüz, heyecan yaratıyor. Bu heyecanı daha da artırmak isteyen firma, kısa süre önce aşağıda görebileceğiniz paylaşımları yaptı. Burada arayüzün kendisi gösterilmiyor ancak ciddi tasarım değişikliklerinin müjdesi veriliyor. Söylendiği kadarıyla yeni arayüz artık çok daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getirdiği söylenen yeni EMUI, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Android Q temelli Huawei EMUI 10, daha önce duyduğumuz kadarıyla özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, devrimsel olmasa da ciddi yeniliklerle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EMUI 10 temelli Android Q işletim sistemini hangi Huawei cihazlar alacak?

Daha önce açıklandığı kadarıyla “P30 Pro, P30, P30 lite, Mate 20 X (5G), Mate 20 Pro, Mate 20, P Smart Z, P Smart+ 2019, P Smart 2019, P20 Pro, P20, Mate 10 Pro, PORSCHE DESIGN Mate 10, PORSCHE DESIGN Mate 20 RS, Mate 20 X, Mate 10 ve Mate 20 Lite” modelleri yeni sürüme geçiş yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir modeli böyle bir PUBG Mobile deneyimi sunuyor