reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame’de Captain America kendiyle mücadele ediyor [İzle]

Avengers Endgame filminde Captain America kendisinin geçmişteki versiyonuna karşı mücadele vermek zorunda kalmıştı. Bu sahne onunda internet dünyasındaki yerini aldı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de kahramanlarımız Thanos’u alt etmenin ve dünyayı eskiye döndürmenin tek yolunun sonsuzluk taşlarını bulmak olduğunu fark etmişti. Bunu yapabilmeleri için önce zaman yolculuğunu en ideal şekilde gerçekleştirmeleri, geçmişte farklı noktalara gidip taşları bulmaları ve günümüzde yeniden bir araya getirmeleri gerekiyordu. Bu önemli görev için tüm kahramanlar farklı noktalara yol aldı. Iron Man, Captain America ve Hulk ise 2012 senesinde New York’a geldi çünkü bu tarihte şehirde üç taş birden bulunuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain America kendine karşı

Iron Man Tesseract olarak gizlenen uzay taşını yakalamak isterken, Captain America ise Loki’nin silahının peşine düşmüştü çünkü bunun içinde aslında zihin taşı yer alıyordu. Fakat onun bu görevde başarılı olmasına engel olmaya çalışan isim geçmişteki Steve Rogers olmuştu. Onu kılık değiştirmiş Loki zanneden geçmişteki Steve Rogers ile günümüzdeki Captain America’nın arasında ciddi bir mücadele yaşandı. Hatta kahramanımızın günümüzdeki hali neredeyse bu dövüşü kaybediyordu. Son dakikada aklına gelen bir cümle geçmişteki halinin kafasını karıştırdı. Steve Rogers kendisini etkileyeceğini bildiği tek cümleyi sarf etti: “Bucky Barnes hala hayatta” Böylece galip gelen taraf oldu ve zihin taşını alarak uzaklaştı.

Captain America’nın kendisine karşı mücadele verdiği bu keyifli anlar artık internet dünyasında. Avengers Endgame’deki bu efsanevi sahneyi haberimizin girişinde bulup tekrar izleyebilirsiniz.