reklamı kapat

POPÜLER

Huawei EMUI 10 Android Q

Android Q tabanlı EMUI 10 için beklenen açıklama yapıldı

Dev üretici Huawei, Android Q işletim sistemi temelli EMUI 10 arayüzü için merak edilen tarihi artık resmi olarak açıkladı.

Daha önce ortaya atılam tahminler doğru çıktı. Resmi olarak yapılan paylaşıma göre Android Q temelli EMUI 10, 9 Ağustos tarihli Huawei Geliştiriciler Konferansı kapsamında kesin olarak tanıtılıyor. Kısa süre önce üstü kapalı bazı paylaşımlar yapılan arayüz, söylendiği kadarıyla artık çok daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getirdiği söylenen yeni EMUI, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor deniyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Android Q temelli Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, ilk olarak karşımıza Mate 30 ve Mate 30 Pro ile çıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EMUI 10 temelli Android Q işletim sistemini hangi Huawei cihazlar alacak?

Bildiğimiz kadarıyla gelecek modeller dışında “P30 Pro, P30, P30 lite, Mate 20 X (5G), Mate 20 Pro, Mate 20, P Smart Z, P Smart+ 2019, P Smart 2019, P20 Pro, P20, Mate 10 Pro, PORSCHE DESIGN Mate 10, PORSCHE DESIGN Mate 20 RS, Mate 20 X, Mate 10 ve Mate 20 Lite” modelleri yeni sürüme geçiş yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 10+ çalışırken görüntülendi